Bilinmiş olduğu benzer biçimde ağır yüklerin belli bir alan içerisinde taşınması, yüksek bölgelere ulaştırılması, bina dışına yapılacak klima ve benzeri şeylerin montajı için kullanılan araçlara vinç denir.

Nerelerde Kullanılır?

Vinç ağır yüklerin kaldırılması ve yerinin değiştirilmesi ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır. Bu alanları aşağıdaki halde sıralayabiliriz.

1. Evden eve eşya taşımacılığında, yüksek katlara eşyayı insan gücü olmadan nakletmek amacıyla kullanılabilir. Bir platform üstüne yerleştirilen eşyalar sürat ile yukarı çıkarılır.
2. Bina dış cephesine monte edilen klima, havalandırma benzeri cihazların seri bir halde yükseğe kaldırılması ve emin bir halde montajı için kullanılır.
3.İnşaat alanlarında bir yerden bir yere ağır yük taşınması yahut kaldırılması için elzemdir.
4.Yapınak taşımacılığında kıymetli yapınak ekipmanı kolayca ve emin halde taşınabilir.
5.Yapınak içi ve limanlarda ağır yüklerin yer değiştirmesinde.
6. Konteyner taşınması ve yüklenmesinde vinç kesinlikle şarttır.
Bu ve benzeri alanlarda yapılacak işler insan kuvvetiyle yapılması gayri mümkün işlerdir ve vinç kiralama hizmeti satın almak gerekebilir.

Firmamız Nerelerde Hizmet Veriyor?

Firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında birçok ilçede kiralama hizmetleri ve emin vinçleri ile hizmetinizdedir. Operatör ve bütün elemanlarımız mevzuya vakıf, yetişmiş elemanlardır.

Hizmet verdiğimiz ilçeler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik Sancak tepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla,Ümraniye ve Üsküdar Anadolu tarafında hizmet verdiğimiz ilçelerdir.

Avrupa yakasında: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu Vinçleri kiralamak adına büyük kolaylıklar elde eden Istikamet Vinç şirketi, kaliteli ve emin bir hizmet sağlamaktadır.

Vinç Kiralama 

Vinç kullanarak işlerinizi basit ve azca iş gücü kullanarak kısa bir müddette yapabilirsiniz. Her türlü ağır yükün boşaltılması, yüklenmesi, taşınması ve yükseğe çıkarılması işleminde vinç büyük bir kolaylık sağlamaktadır. İnsan gücünün oldukça üstünde ve insan gücünden oldukça daha ucuzdur.

Vinç kullanarak kısa bir müddette piramitler bile yapılabilir. O yüzden birçok iş için kiralama hizmeti satın alınır. Ikimiz de oldukça sayıda ve her tonajda vinç ile hizmetinizdeyiz. İş güvenliği hikayesinde iyi yetişmiş vinç operatörlerimiz ile yakın zamanda işlerinizi gerektiği benzer biçimde hasarsız ve emniyet içerisinde bitirebilirsiniz.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button