Istikamet Vinç İle Klima Montaj

Vinç kol gücü ile taşınamayacak kadar ağır olan yüklerin taşınmasını sağlayan makinenin ismidir. Yüksek katlı binalarda ve klima dış ünite yerleşimlerinde vinç ile klima montaj tercih edilmektedir. Klima Nedir? Klima bir ortamı ısıdan arındıran mekanizmaya verilen addır. Klima bir tek soğutma yapmak için kullanılmamaktadır. Bu sistem bulunduğu bağlamın iklimlendirilmesini de sağlamaktadır. İlgili mekanizma ortamdaki nemi alıp ortama temiz hava vererek iş koşturmacasındadır.

Klima Neden Tercih Edilmektedir?

Klimalar ortamın ısıl dengesini stabil tutmak amacıyla tercih edilmektedir. Montaja uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Yüksek yerlerde ve dış cephelerde vinç ile klima montaj yapılabilmektedir.

Klima Dış Ünitesi Montajında Püf Noktalar

-Dış ünite montajı yapılacak olan yerde bitki ve çiçek olmamasına dikkat edilmelidir. Bunun sebebi çalışan fanın hızlı dönerken bitki ve çiçeğe zarar vermesini önlemektir.
-Montaj yapılacak alanın çevresinde sıcaklık veren bir kaynak bulunmamalıdır.
-Bu işlem mekanizmanın kondenser sıcaklığını iyi atacağı bir yere yapılmalıdır. Eğer uygun yere yapılmazsa klimanın veriminin düşme ihtimali vardır.
-Dış ünite direkt güneş alan bir yere monte edilmemelidir.
-İlgili ünitenin kenarlarında boşluk olması gerekmektedir.

Vinç İle Klima Dış Ünite Montaj Yapımı

 • -Vincin ucuna sepet takılır.
 • -Sepetin içine klima montajı yapacak olan fert biner.
 • -Vinç yükseltilir.
 • -Dış ünite askı aparatları monte edilir. İlgili aparatların rüzgar estiğinde düşmemesi için sağlam yapılması gerekmektedir.
 • -Dış ünitenin sağlam olabilmesi için düz bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir.
 • -Sonraki aşamada bahsi geçen ünitenin kontrol paneli kapağı açılmalıdır.
 • -Devamında klemenslerdeki numaralara bakılırsa bağlantı yapılmalıdır.
 • -Bağlantılar hazır hale geldikten sonra kontrol paneli kapağı kapatılmalıdır.
 • -Bu aşamadan hemen sonra sinyal kablolarının çekilmesi gerekmektedir.
 • -Sinyal kabloları çekildikten hemen sonra klimaya topraklama hattı çekilmesi oldukça önemlidir.
 • -Son aşama olarak elektriğin 3*2.5 ttr kablo ile çekilmesi tavsiye edilmektedir.

Istikamet Vinç Firması Hizmet Detayları

Istikamet vinç firması klima montajı için tercih edilen kurumlar arasındadır. İlgili şirketin 7/24 hizmet verdiği bilinmektedir. Bahsi geçen firmanın vinçlerinin sağlam olduğu ve bu vinçlerin verimli çalıştığı bilinmektedir. Bu nedenden ötürü bu araçların kiralanma oranının yüksek olduğu saptamalar arasındadır.

Vinç kiralama hizmeti yükün miktarına, yerine ve çeşidine bakılırsa yapılmaktadır.
İlgili firma kiralanan vincin son teknoloji olduğuna ve kaliteli bir marka olduğuna dair garanti vermektedir.

Istikamet vinç kurumunda kiralama bedelleri firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Ayrıca ödenecek olan tutarı kiralanan vincin çeşidi de etkilemektedir. İlgili şirket vinçlerin uygun bir fiyata kiralanmasında yardımcı olmaktadır. Kiralık vinç işlemlerinde süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Bahsi geçen şirket İstanbul sınırları içinde hizmet vermektedir. Bu hizmet İstanbul’un iki yakasını da kapsamaktadır.

Hizmet Verilen İlçelerden Bazıları

Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal Maltepe,  Sultanbeyli, Sancak tepe, Üsküdar, Tuzla, Pendik, Şile. Avrupa Yakası’nda Hizmet Verilen İlçelerden Bazıları Şişli, Silivri, Küçükçekmece, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Esenler, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Bakırköy, Bağcılar.

Istikamet Vinç Hizmetleri Nelerdir?

kiralık vinç Ülkemizde son yıllarda artan fabrika sayısı hem de bazı zorlu iş alanları da doğurmuştur. Bazı alanlarda insanlar yetersiz kaldığından dolayı elektrik ile çalışan cihazlar veya aletler devreye girmektedir. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler desteği ile insanlar birçok işi daha bayağı ve daha kısa sürede tamamlayabilmektedir anadolu yakası kiralık vinçler

Vinç Kullanmak Ne Benzer biçimde Fayda Sağlar?

Yapılan araştırmalarda, vinç kullanımının artması ile çalışanlarda meydana gelen sakatlık veya yaralanma sayılarında belirgin düzeylerde azalma olduğu gözlendiği. vinç kiralama Bu ve benzeri etkenlerden dolayı vinç kullanmak, toplum içinde çevre içinde oldukça yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de oldukça uygundur. Biz Istikamet Vinç olarak 7 24 siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz avrupa yakası kiralık vinçler

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Bu ve benzeri etkenlerden dolayı vinç kullanmak, toplum içinde çevre içinde oldukça yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de oldukça uygundur. kiralık vinç Ülkemizde son yıllarda artan fabrika sayısı hem de bazı zorlu iş alanları da doğurmuştur. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler desteği ile insanlar birçok işi daha bayağı ve daha kısa sürede tamamlayabilmektedir  anadolu yakası kiralık vinçler Vaktinde doğru ve nitelikli hizmeti alan bütün müşterilerimiz ise profesyonel bir şekilde ihtimaller içinde olan en kısa süre İçinde işlerini yapmanın pratikliğini yaşıyor avrupa yakası kiralık vinçler.

Tags

Comments are closed

Call Now Button