Yön Vinç İle Klima Montaj

Vinç kol gücü ile taşınamayacak kadar ağır olan yüklerin taşınmasını elde eden makinenin ismidir. Yüksek kattan oluşan binalarda ve klima dış birim yerleşimlerinde vinç ile klima montaj tercih edilmektedir. Klima Nelerdir? Klima bir ortamı ısıdan arındıran mekanizmaya verilen addır. Klima yalnız soğutma yapmak için kullanılmamaktadır. Bu sistem bulunmuş olduğu bağlamın iklimlendirilmesini de sağlamaktadır. İlgili mekanizma ortamdaki nemi alıp ortama pak hava vererek iş yapmaktadır.

Klima Niçin Tercih Edilmektedir?

Klimalar ortamın ısıl dengesini stabil tutmak amacıyla tercih edilmektedir. Montaja müsait bir halde tasarlanmıştır. Yüksek yerlerde ve dış cephelerde vinç ile klima montaj yapılabilmektedir.

Klima Dış Ünitesi Montajında Püf Noktalar

-Dış birim montajı yapılacak olan yerde nebat ve çiçek olmamasına dikkat edilmelidir. Bunun nedeni çalışan fanın süratli dönerken nebat ve çiçeğe zarar vermesini önlemektir.
-Montaj yapılacak alanın etrafında ısı veren bir kaynak bulunmamalıdır.
-Bu muamele mekanizmanın kondenser sıcaklığını iyi atacağı bir yere yapılmalıdır. Şayet müsait yere yapılmazsa klimanın veriminin düşme ihtimali vardır.
-Dış birim doğrudan güneş alan bir yere monte edilmemelidir.
-İlgili ünitenin kenarlarında boşluk olması gerekmektedir.

Vinç İle Klima Dış Birim Montaj Yapımı

 • -Vincin ucuna sepet takılır.
 • -Sepetin içerisine klima montajı meydana getirecek olan birey biner.
 • -Vinç yükseltilir.
 • -Dış birim askı aparatları monte edilir. İlgili aparatların rüzgar estiğinde düşmemesi için sağlam yapılması gerekmektedir.
 • -Dış ünitenin sağlam olabilmesi için düz bir halde monte edilmesi gerekmektedir.
 • -Sonraki aşamada bahsi geçen ünitenin denetim paneli kapağı açılmalıdır.
 • -Devamında klemenslerdeki numaralara gore irtibat yapılmalıdır.
 • -Linkler hazır hale ulaştıktan sonra denetim paneli kapağı kapatılmalıdır.
 • -Bu aşamadan sonrasında sinyal kablolarının çekilmesi gerekmektedir.
 • -Sinyal kabloları çekildikten sonrasında klimaya topraklama hattı çekilmesi çok önemlidir.
 • -Son hiyerarşi olarak elektriğin 3*2.5 ttr kablo ile çekilmesi öneri edilmektedir.

Yön Vinç Şirketi Hizmet Bilgileri

Yön vinç şirketi klima montajı için tercih edilen kurumlar arasındadır. İlgili firmanın 7/24 hizmet verdiği tanınmaktadır. Bahsi geçen şirketin vinçlerinin sağlam olduğu ve bu vinçlerin bereketli çalmış olduğu tanınmaktadır. Bu nedenden dolayı bu araçların kiralanma oranının yüksek olduğu saptamalar arasındadır.

Vinç kiralama hizmeti yükün miktarına, yerine ve çeşidine gore yapılmaktadır.
İlgili şirket kiralanan vincin son teknoloji olduğuna ve kaliteli bir marka olduğuna dair güvence vermektedir.

Yön vinç kurumunda kiralama bedelleri şirketten şirkete değişim göstermektedir. Ek olarak ödenecek olan ücreti kiralanan vincin çeşidi de etkilemektedir. İlgili firma vinçlerin müsait bir fiyata kiralanmasında destek olmaktadır. Kiralık vinç işlemlerinde vakit kısıtlaması bulunmamaktadır. Bahsi geçen firma İstanbul sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Bu hizmet İstanbul’un iki yakasını da kapsamaktadır.

Hizmet Verilen İlçelerden Bazıları

Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal Maltepe,  Sultanbeyli, Sancak tepe, Üsküdar, Tuzla, Pendik, Şile. Avrupa Yakası’nda Hizmet Verilen İlçelerden Bazıları Şişli, Silivri, Küçükçekmece, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Esenler, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Bakırköy, Bağcılar.

Yön Vinç Hizmetleri Nedir?

kiralık vinç Devletimizde son yıllarda artan yapınak sayısı bununla beraber birtakım sıkıntılı iş alanları da doğurmuştur. Birtakım alanlarda insanoğlu kifayetsiz kaldığından ötürü elektrik ile çalışan cihazlar ya da aletler devreye girmektedir. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler yardımı ile insanoğlu birçok işi daha basit ve daha yakın zamanda tamamlayabilmektedir anadolu yakası kiralık vinçler

Vinç Kullanmak Ne Şeklinde Yarar Sağlar?

Meydana getirilen incelemelerde, vinç kullanımının artması ile çalışanlarda gerçekleştirilen sakatlık ya da faydalanma sayılarında bariz düzeylerde azalma olduğu gözlendiği. vinç kiralama Bu ve benzeri etkenlerden ötürü vinç kullanmak, topluluk içerisinde etraf içerisinde çok yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de çok uygundur. Bizler Yön Vinç olarak 7 24 siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz avrupa yakası kiralık vinçler

%100 Satın alan Sevinç Garantisi

Bu ve benzeri etkenlerden ötürü vinç kullanmak, topluluk içerisinde etraf içerisinde çok yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de çok uygundur. kiralık vinç Devletimizde son yıllarda artan yapınak sayısı bununla beraber birtakım sıkıntılı iş alanları da doğurmuştur. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler yardımı ile insanoğlu birçok işi daha basit ve daha yakın zamanda tamamlayabilmektedir  anadolu yakası kiralık vinçler Vaktinde doğru ve kalifiye hizmeti alan tüm müşterilerimiz ise ustalaşmış bir halde olası olan en kısa vakit İçinde işlerini yapmanın pratikliğini yaşıyor avrupa yakası kiralık vinçler.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button