Yön Vinç ☎ 0505 271 71 91

Vinç Kiralama İstanbul

Vinç kiralama hizmetlerinde Kaldırma, taşıma, yükleme ve ulaştırma görevi gören vinç sistemleri, çağımızın en önemli araçlarından biri haline gelmiştir. Vinç sistemlerine artık her alanda ihtiyaç duyulurken, en sık tercih edilen sektörler içerisinde ise inşaat  sektörü bulunmaktadır. İnşaat sektöründe insan gücünü aşan ağırlıklı malzemelerin taşınması, kaldırılması oldukça zordur. Bundan dolayı dolayıdır ki insan gücünün aştığı yerde devreye son sistem özelliğe sahip olan vinçler girmektedir.

Vinç kiralama konusunda düşük maliyet ve yüksek kalitede ki hizmetlerle yer alan firmamız en oldukca tercih edilenler arasındadır. Vinç sistemlerimiz kendi içerisinde farklı tonajlara sahip olurken, ağırlığı fazla olan eşyalarınız içinde vinç  özelliklerine dikkat etmeniz gerekecektir.

Uygun Maliyetlerle Vinç Kiralama

Uygun maliyetler eşliğinde artık vinç kiralamanıza yardımcı olmaktayız. İş akışının olumsuz yönde etkilenmeyerek en hızlı halde yapılmasını sağlamaktayız. Deneyimli ekibimiz desteğiyle artık sizlerde hızlı ve sorunsuz bir şekilde vinç sistemlerini kullanma şansına sahip olacaksınız. İhtiyaçlarınız hangi zamana kadar olacaksa, vinç kiralama hizmetlerimizi arzu ettiğiniz tarihe kadar yapmanızı sağlamaktayız. İster aylık şeklinde isterseniz de günü birlik olarak vinç kiralamaya başvurabilirsiniz.

Vinç sistemlerinde en ufak bir sorun durumu olmamaktadır. Böylelikle her türlü işlerinizi kesintisiz bir şekilde oluşturmaya başlayacaksınız. Teknolojik donanımlara sahip olan ve iyi bir performans sergileyecek olan araçlarımızla işlerinizi seri halde oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Vinç Kiralama Istikamet Vinç

İş alanında kolaylık sağlayan pek oldukca araç üretilmektedir. Bunlardan biri de vinçtir. Vinç ağır yükleri bir yerden başka bir yere götürme işlevi taşıyan iş makinesine denir. Bu iş makinesi ağır yükleri kaldırmak işlevini de görmektedir.
Vinçlerde kaldırma halatı, tel halat ve zincir bulunmaktadır. Kullanılacağı mekanına nazaran, vincin çeşidi değişmektedir. Özellikle çeşitli inşaat alanlarında, rıhtımlarda ve gemilerde görülmektedir.

Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Vinçlerin çoğunlukla hangi alanlarda kullanıldığı yukarıda yazılmaktadır. Kullanılan alan, imalatı bakımından önem taşır. Şundan dolayı bazı vinçler bu doğrultuda üretilmektedirler. Sözgelişi rıhtımda kullanılacak vinç ile inşaat alanında yer alacak olan vinç farklı özellikler taşır. İlgili iş makinesinin kaldıracağı yükün ne kadar olduğu bilgisi verilmelidir.

Vinç çeşitleri şu şekilde sıralanabilir: Kule, pergel, sepetli, gezgin, tek ray, mobil, halatlı, paletli, zincirli ve mobil vinçtir. Unutulmaması gereksinim duyulan detay, vincin tüm çeşitlerinin aynı amaca hizmet ettiği olmaktadır. Kiralık vinç arayanların, açıklananlar doğrultusunda hareket etmeleri tavsiye edilmektedir.

Vinç Nasıl Çalışmaktadır?

İş makinesi kategorisinde yer alan vinç, diğeri makinelerle benzer özellikler taşımaktadır. Vincin emek harcama sistemi şu şekildedir: İlgili makine bünyesinde barındırdığı malzemeler yardımıyla çalışmaktadır. Motor, dişli ve halat birbiri ile koordine olmakta ve neticesinde bir güç elde edilmektedir. Vinç bu güç ile harekete geçmektedir.

Vincin motoru çalıştırıldığında elde edilen güç dişliye geçmektedir. Bu geçiş şaft yardımı ile sağlanmaktadır. Güç, makara sistemini harekete geçirmektedir. Ondan sonra da halata aktarılmaktadır. Son aşamada ise halatın ucundaki büyük kancaya güç aktarılır.

Üretilen tüm vinç türlerinde kancanın imalatında çelik döküm kullanılır. Bu halde kancanın yukarı ve aşağı hareketini meydana getirmesi sağlanır. Kaldırılacak olan yük ile doğru orantıya sahip motor kullanılması önemli bir detaydır. Kiralık vinç arama noktasında bu detay baz alınmalıdır.

Kullanım amacı bağlamında vincin taşıma kapasitesi değişmektedir. Vinci kapasitesi dışına çıkan yükleri yüklemek, güvenlik problemlerini doğurmaktadır. Dolayısıyla vinç kullanma eğitimi alan kişilerle çalışmak göz önünde bulundurulmalıdır.

Vincin Periyodik Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Vinç kullanımı ondan sonra bakımın yapılması önem taşımaktadır. Bu bakım belli vakit aralıklarında yapılmalıdır. Söz konusu iş makinesi çalıştırılmadan evvelde yapılması gereksinim duyulan kontroller vardır. Kontrol kapsamında şunların takip edilmesi gerekir. Halatların, dişli çark sisteminin, vinç şanzıman düşmannın, uyarma ışıklarının kontrol edilmesi mühimdir.

Vince ait periyodik bakım, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. İş güvenliği açısından ilgili bakım ve kontrol rutinleri yerine getirilmeden vinç çalıştırılmamalıdır.

ANADOLU YAKASI KİRALAMA HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal Maltepe, Pendik, Sancak tepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar,

AVRUPA YAKASI HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultan gazi, Şişli, Zeytinburnu,

Vinç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık vinç için pek oldukca kuruluş hizmet vermektedir. Lakin bu kuruluşların belirli özellikleri taşımaları gerekmektedir. Yukarıda bir vincin ne işe yaradığı ve nasıl kullanılması gerektiği detaylarıyla anlatılmaktadır. Vincin kiralanacağı kuruluşun, iş makinesine dair tüm kontrolleri yerine getirmiş olması gerekir. Ayrıca kullanım alanına uygun vinç çeşitlerinin bulunması önem taşımaktadır. Vinçler kullanım alanı ve modeli kapsamında fiyat anlamında farklılık gösterebilmektedir. Kiralık vinçlerin fiyat aralığı taşıyacağı yük ve kullanılacağı alana nazaran belirlenmektedir

YÖN VİNÇ 7/24 HİZMET ARA

Bu ve benzeri etkenlerden dolayı vinç kullanmak, toplum içinde çevre içinde oldukca yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de oldukca uygundur. kiralık vinç Devletimizde son yıllarda artan fabrika sayısı hem de bazı zorlu iş alanları da doğurmuştur. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler yardımıyla insanlar birçok işi daha bayağı ve daha kısa sürede tamamlayabilmektedir  anadolu yakası kiralık vinçler Vaktinde doğru ve nitelikli hizmeti alan bütün müşterilerimiz ise profesyonel bir halde ihtimaller içinde olan en kısa süre İçinde işlerini yapmanın pratikliğini yaşıyor avrupa yakası kiralık vinçler.

Tags

Comments are closed

Call Now Button