Yön Vinç ☎ 0505 271 71 91

Vinç Kiralama İstanbul

Vinç kiralama hizmetlerinde Kaldırma, nakliyat, yükleme ve ulaştırma rolü kabul eden vinç sistemleri, çağımızın en mühim araçlarından biri haline gelmiştir. Vinç sistemlerine artık her alanda gerekseme duyulurken, en sık tercih edilen sektörler içinde ise inşaat  sektörü bulunmaktadır. İnşaat sektöründe insan enerjisini aşan ağırlıklı malzemelerin taşınması, kaldırılması çok zor olsa gerek. Zira dolayıdır ki insan gücünün aştığı yerde devreye son sistem özelliğe haiz olan vinçler girmektedir.

Vinç kiralama hikayesinde düşük maliyet ve yüksek kalitede ki hizmetlerle yer edinen firmamız en çok tercih edilenler arasındadır. Vinç sistemlerimiz kendi içinde değişik tonajlara haiz olurken, ağırlığı fazla olan eşyalarınız içerisinde vinç  özelliklerine dikkat etmeniz gerekecektir.

Müsait Maliyetlerle Vinç Kiralama

Müsait maliyetler eşliğinde artık vinç kiralamanıza destek olmaktayız. İş akışının negatif yönde etkilenmeyerek en süratli biçimde yapılmasını sağlamaktayız. Deneyimli ekibimiz desteği ile artık sizlerde süratli ve sorunsuz bir halde vinç sistemlerini kullanma şansına haiz olacaksınız. İhtiyaçlarınız hangi zamana kadar olacaksa, vinç kiralama hizmetlerimizi istediğiniz tarihe kadar yapmanızı sağlamaktayız. İster aylık gibi dilerseniz de günü birlik olarak vinç kiralamaya başvurabilirsiniz.

Vinç sistemlerinde en küçük bir problem durumu olmamaktadır. Böylelikle her türlü işlerinizi kesintisiz bir halde meydana getirmeye başlayacaksınız. Teknolojik donanımlara haiz olan ve iyi bir performans sergileyecek olan araçlarımızla işlerinizi seri biçimde meydana getirmeye başlayabilirsiniz.

Vinç Kiralama Doğrultu Vinç

İş alanında kolaylık elde eden pek çok enstruman üretilmektedir. Bunlardan biri de vinçtir. Vinç ağır yükleri bir yerden başka bir yere götürme işlevi taşıyan iş makinesine denir. Bu iş makinesi ağır yükleri kaldırmak işlevini de görmektedir.
Vinçlerde kaldırma halatı, tel halat ve zincir bulunmaktadır. Kullanılacağı mekanına göre, vincin çeşidi değişmektedir. Bilhassa muhtelif inşaat alanlarında, rıhtımlarda ve gemilerde görülmektedir.

Vinç Çeşitleri Nedir?

Vinçlerin sıklıkla hangi alanlarda kullanıldığı yukarıda yazılmaktadır. Kullanılan alan, imalatı bakımından ehemmiyet taşır. Bundan dolayı birtakım vinçler bu doğrultuda üretilmektedirler. Örneğin rıhtımda kullanılacak vinç ile inşaat alanında yer alacak olan vinç değişik özellikler taşır. İlgili iş makinesinin kaldıracağı yükün ne kadar olduğu bilgisi verilmelidir.

Vinç çeşitleri şöyle sıralanabilir: Kule, pergel, sepetli, seyyah, tek ray, mobil, halatlı, paletli, zincirli ve mobil vinçtir. Unutulmaması ihtiyaç duyulan ayrıntılar, vincin bütün çeşitlerinin aynı amaca hizmet etmiş olduğu olmaktadır. Kiralık vinç arayanların, açıklananlar doğrultusunda hareket etmeleri öneri edilmektedir.

Vinç Iyi mi Iş yapmaktadır?

İş makinesi kategorisinde yer edinen vinç, öteki makinelerle benzer özellikler taşımaktadır. Vincin çalışma sistemi şu şekildedir: İlgili makine bünyesinde barındırdığı malzemeler desteğiyle iş yapmaktadır. Motor, dişli ve halat birbiri ile koordine olmakta ve neticesinde bir güç elde edilmektedir. Vinç bu güç ile harekete geçmektedir.

Vincin motoru çalıştırıldığında elde edilmiş güç dişliye geçmektedir. Bu geçiş şaft yardımıyla sağlanmaktadır. Güç, makara sistemini harekete geçirmektedir. Sonrasında da halata aktarılmaktadır. Son aşamada ise halatın ucundaki büyük kancaya güç aktarılır.

Üretilen bütün vinç türlerinde kancanın imalatında çelik döküm kullanılır. O halde kancanın yukarı ve aşağı hareketini meydana getirmesi sağlanır. Kaldırılacak olan yük ile doğru orantıya haiz motor kullanılması mühim bir ayrıntılardır. Kiralık vinç arama noktasında bu ayrıntılar baz alınmalıdır.

Kullanım amacı bağlamında vincin nakliyat kapasitesi değişmektedir. Vinci kapasitesi dışına çıkan yükleri yüklemek, emniyet sorunlarını doğurmaktadır. Dolayısıyla vinç kullanma eğitimi alan kişilerle çalışmak göz önünde bulundurulmalıdır.

Vincin Periyodik Bakımı Iyi mi Olmalıdır?

Vinç kullanması daha sonra bakımın yapılması ehemmiyet taşımaktadır. Bu bakım belli süre aralıklarında yapılmalıdır. Mevzubahis iş makinesi çalıştırılmadan önceden yapılması ihtiyaç duyulan kontroller vardır. Denetim kapsamında şunların takip edilmesi icap eder. Halatların, dişli çark sisteminin, vinç şanzıman hasımnın, ihtar ışıklarının denetim edilmesi mühimdir.

Vince ilişik periyodik bakım, uzman kişiler tarafınca yapılmalıdır. İş güvenliği açısından alakalı bakım ve denetim rutinleri yerine getirilmeden vinç çalıştırılmamalıdır.

ANADOLU YAKASI KİRALAMA HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal Maltepe, Pendik, Sancak tepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar,

AVRUPA YAKASI HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultan gazi, Şişli, Zeytinburnu,

Vinç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık vinç için pek çok kurum hizmet vermektedir. Lakin bu kuruluşların muayyen özellikleri taşımaları gerekmektedir. Yukarıda bir vincin ne işe yaradığı ve iyi mi kullanılması gerektiği detaylarıyla anlatılmaktadır. Vincin kiralanacağı kuruluşun, iş makinesine dair bütün kontrolleri yerine getirmiş olması icap eder. Ek olarak kullanım alanına müsait vinç çeşitlerinin bulunması ehemmiyet taşımaktadır. Vinçler kullanım alanı ve modeli kapsamında fiyat anlamında farklılık gösterebilmektedir. Kiralık vinçlerin fiyat aralığı taşıyacağı yük ve kullanılacağı alana göre belirlenmektedir

YÖN VİNÇ 7/24 HİZMET ARA

Bu ve benzeri etkenlerden ötürü vinç kullanmak, topluluk içerisinde etraf içerisinde çok yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de çok uygundur. kiralık vinç Vatanımızda son yıllarda artan yapınak sayısı aynı zamanda birtakım sıkıntılı iş alanları da doğurmuştur. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler desteğiyle insanoğlu birçok işi daha sıradan ve daha yakın zamanda tamamlayabilmektedir  anadolu yakası kiralık vinçler Vaktinde doğru ve kalifiye hizmeti alan tüm müşterilerimiz ise ustalaşmış bir şekilde olası olan en kısa zaman İçinde işlerini yapmanın pratikliğini yaşıyor avrupa yakası kiralık vinçler.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Call Now Button