Vinç Kiralama Hizmetleri

Vinç Kiralama Hizmetleri

Vinç Kiralama Hizmetleri Günümüzde kaldırma, nakliyat, yükleme ve ulaştırma rolü kabul eden vinç sistemleri mühim araçlar haline gelmiştir. Her alanda ihtiyaç duyulan vinç sistemleri en oldukca inşaat sektörlerinde tercih edilmektedir. Vinç Kiralama Hizmetleri Bilhassa inşaat sektöründe insan enerjisini aşacak olan ağırlıktaki malzemelerin kaldırılması ve taşınması için vinç sistemlerine gerekseme duyulmaktadır. Bu anlamda Istikamet Vinç olarak sizlere vinç kiralama hizmetlerini sunmaktayız.

Müsait Fiyatlar İle Vinç Kiralama Hizmetleri

Müsait fiyatlar ile sizlere kiralık vinç hizmetlerinde destek olmaktayız. Vinç sistemlerinde iş akışının negatif yönde etkilenmemesi ve en süratli biçimde sağlanması büyük ehemmiyet taşımaktadır. Deneyimli ekibimiz ile sorunsuz bir halde vinç sistemleri kullanma imkanını sizlere sunmaktayız. Aylık ya da günlük olarak arzu ettiğiniz biçimde kiralama hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür.

Vinç sistemlerimizde hiç bir mesele yaşanmamaktadır. Bu sayede müşterilerimizin her türlü işleri kesintisiz bir halde gerçekleşmektedir. Araçlarımız teknolojik donanımlara haiz ve en iyi performans sergileyen araçlardan oluştuğu için müşterilerimizin işleri seri bir halde gerçekleşmektedir.

Vinç Çeşitleri

Vinç çeşitleri 9 değişik kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriden hangi vinçlerin kullanılacağı ise kullanılacak alanlara göre farklılık göstermektedir. Bunun nedeni vinç çeşitlerinin özelliklerinin birbirinden değişik olmasıdır. Ek olarak vinç kiralama hizmetlerinden faydalanırken iş makinesinin kaldıracağı yükün ne kadar bulunduğunun bilgisi de ne olursa olsun verilmelidir

Vinç çeşitlerinin tüm bunlar aynı amaca hizmet etmektedir. Vinç çeşitleri ş biçimde sıralanabilir:

– Kule Vinç,
– Pergel Vinç,
– Sepetli Vinç,
– Seyyah Vinç,
– Tek Ray Vinç,
– Mobil Vinç,
– Halatlı Vinç,
– Paletli Vinç,
– Zincirli Vinç,

Vinç Emek harcama Sistemleri

Vinçler iş makinesi kategorisinde yer almaktadır. Vinçler alakalı makine bünyesinde barındırdığı malzemeler desteği ile iş koşturmacasındadır. Dişli, motor ve halat birbiri ile koordine olmaktadır. Bu biçimde bir güç elde edilmekte ve vinçler harekete geçmektedir.

Vinç motoru çalmış olduğu zaman güç dişliye geçer ve bu geçiş şaft desteği ile yapılır. Güç ise makara sistemini harekete geçirerek halata aktarılmaktadır. En son ise halat ucunda bulunan büyük kancaya güç aktarılmaktadır. Vinçlerin üretiminde kancanın imalatında çelik döküm kullanılmaktadır. Bu sayede de kancanın yukarı ve aşağı hareketinin oluşması sağlanmaktadır.

Categories:

Comments are closed

Call Now Button