Kiralık Vinç Fiyatları Ne Kadar?

Kiralık vinç fiyatları Vinçler kullanım alanı fazlaca geniş olmasından dolayı çok çok fazla tercih edilmektedir. Vinçlerin daha fazlaca inşaatlarda, limanlarda ve taşıma yerlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Kişilere kiralık vinç daha uygun geldiğinden bu araçlar satın alınmak yerine daha fazlaca kiralanmaktadır. Vinç kiralama için ilk olarak vincin kullanım alanının belirlenmesi ve bu doğrultuda bir vinç türünün seçilmesi gerekir. Vinç çeşitlerine ve kullanım sürelerine nazaran de vinçlerin fiyatları değişiklik göstermektedir.

Kiralık Vinç Fiyatları Ne Kadar?

Kiralık vinç işlemleri için kişilerin bu hizmeti veren firmaları bulmaları ve bu firmalarla iletişime geçmeleri gerekir. Kiralık vinç maliyet açısından daha uygun olması sebebiyle daha fazlaca tercih edilmektedir. Kullanım alanı daha fazlaca inşaatlar olan vinçlerin taşıma için de kullanıldığı bilinmektedir. İnsan gücünün yetmediği yerlerde vinçler aracılığı ile taşıma işlemler yapılmaktadır. Şantiyelerde kaldırma, taşıma ve indirme için vinçler kullanılır ve vinçlerin taşıma kapasitesi de modeline nazaran değişiklik göstermektedir.

Vinç kiralama için standart bir tarife bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise kullanım alanlarının değişmesi ve sürenin farklılaşmasıdır. Vinç kiralama şirketlerinden fiyat almak ve kullanılacak olan vinç modelini belirlemek gerekir. Şirketlerde bazı vinçler tüm masraflarıyla kiralanırken bazı firmalar çıkabilecek tüm masrafları müşteriye bırakmaktadır. Şirketlerin kendi politikaları farklı olduğundan firmalardan fiyat almak gerekir. Kiralık vinç fiyatları için internetten ortalama bir fiyat almak da mümkündür. Vinç satın almak kiralama işlemlerinden daha maliyetli olduğundan bir fazlaca iş yeri ve işveren vinç kiralama yöntemini tercih etmektedir.

Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Birçok vinç çeşidi bulunmaktadır ve hepsinin kullanım alanı farklıdır. Vinçlerin çeşitleri ve kullanıldıkları yerler şu şekildedir:
Sabit(durgun) Vinç: Sabit(durgun) vinçlerin kullanım alanları limanlar ve inşaat alanlarıdır. Bu vinçlerde az da olsa hareket kabiliyeti vardır. Daha fazlaca yük taşıma işlerinde kullanılır.
Paletli Vinç: Bu vinçlerin kullanım alanları arazi şartlarının zor olduğu şantiye alanlarıdır. Paletli vinçlerin hareket kabiliyetleri fazla olduğundan en ağır yükler dahi zor şartlarda taşınmaktadır.
Kule Vinç: Bu vinç modeli yüksek yerlerde daha fazlaca tercih edilmektedir. Lastikli ve tekerli kamyonlar üzerine kurulur ve azami yükseklikleri 60 metredir.

Günlük Vinç Kiralama Fiyatları,
Vinç Kiralama saat ücreti,
Vinç fiyatları,
Sepetli Vinç Kiralama ücretleri,
Sepetli Vinç kiralama Anadolu yakası Fiyatları,
Mobil Vinç Kiralama,
SEPETLİ Vinç Fiyatları,
Kiralık Vinç sahibinden,

Categories:

Comments are closed

Call Now Button